There are no translations available.


  Firma Vademecum Bis


Firma Vademecum Bis powstała w roku 2003. Jest ona kontynuatorem tradycji istniejącej od 1993 roku spółki Vademecum. Lata działania na wymagającym rynku pozwoliły zebrać moc doświadczeń, które pomagają w wypracowaniu wspólnie z naszymi klientami optymalnych rozwiązań. Właśnie optymalne rozwiązania dla naszych klientów są naszą filozofią i celem działania. Na rynku działa mnóstwo firm dostarczających bardzo dobre produkty a wiele z nich informuje, że są one najlepsze i jedyne. My zwracamy uwagę na Państwa potrzeby oraz na najlepszą naszym zdaniem relację ceny produktu do jego wartości.

Aby realizować nasz cel, czyli optymalne rozwiązania dla naszych klientów współpracujemy z uznanymi na rynku producentami. Wspólnie z nami działają następujące firmy:

AGFA

SUN CHEMICAL

FSP FOLIA SERVICE

Pomożemy Państwu w podjęciu decyzji o zakupie systemu CtP, systemu proofingu oraz wymaganego oprogramowania. Dla istniejących już instalacji oferujemy wysokiej klasy materiały eksploatacyjne oraz pomoc techniczną.

Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej dla Państwa profilu produkcji farby oraz na podstawie dostarczonych materiałów i próbki podłoża do zadruku wykonamy recepturę koloru.

W przypadku podania numeru farby w systemie PANTONE dostarczymy ją Państwu tego samego dnia.

Jesteśmy dystrybutorem katalogów firmy PANTONE.

Pragnąc dostarczać Państwu optymalne rozwiązania w całym procesie produkcji mamy w swojej ofercie folie ( do foliowania na gorąco i na zimno) oraz lakiery (UV oraz dyspersyjne).

Oferujemy również papiery i folie kalibrowane, folie montażowe oraz całą gamę środków pomocniczych do druku. W przypadku wystąpienia problemów w druku prosimy o kontakt, dokonamy pomiarów wody w drukarni oraz zaproponujemy odpowiednie wysokiej jakości optymalne rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!Właściciel firmy
Jacek Dorenda